14. 9. 2015

PLNÍME MISKY!

Ahoj!
Taky milujete psy a chtěli byste jim za každou cenu pomoct, třeba si adoptovat všechny ztracené a týrané psíky na světě, ale prostě to nejde? 

Už dlouho podporuji projekt na stránce PesWeb, který se jmenuje Naplňte misky. O co jde? Po (samozřejmě bezplatné) kliknutí na odkaz se na účet PesWebu přičte 0,1 misky granulí, takže deset kliknutí naplní jednu misku, sto kliknutí naplní deset misek a tisíc kliknutí může za den naplnit až sto misek pro hafany v útulcích. Naplňte misky sponzoruje například známá firma Ravak a další, které jsou uvedené v tabulce po kliknutí na odkaz. Napadlo mě tento projekt rozšířit i mezi vás, protože je vždycky fajn, když se zapojí další klikatel. Já pomáhám denně z počítače a občas, když si vzpomenu tak i z mobilu, ikonku mám uloženou hned na úvodní obrazovce. 

Podle mě je to super způsob jak pomoct psům v útulcích a stojí vás to pár vteřin denně. Pro nás to vlastně neznamená skoro nic, jen jedno kliknutí na nějaký odkaz, ale jsem přesvědčená, že těm opuštěným psům udělá aspoň plná miska granulí radost, když už nic jiného.

Samozřejmě tím nechci říct, že by jinak psi v útulcích nedostávali najíst. Ale krmivo pro psy taky něco stojí a rozhodně to není jediný výdaj, který útulky mají. Proto je podle mě bezva jim to ulehčit aspoň takhle, a můžete mít pocit, že jste přispěli k něčemu dobrému. :)

Odkaz najdete po kliknutí na odkaz v mém menu.

Tak doufám, že se i mezi vámi najde někdo, kdo bude pravidelně klikat. Chtěla bych se vás ještě na konec zeptat, co si myslíte o psech z útulku, máte nějakého? My si plánujeme jednoho s přítelem pořídit, až budeme mít stálé zaměstnání. Nejradši bych si domů vzala všechny :-D Takže je dost možné, že k tomu prvnímu přibude další a pak ještě jeden... a tak, znáte to :-D Psů není nikdy dost!

10 komentářů:

 1. Jdu do toho! Nás to nic nestojí a je to pro dobrou věc... Jen by mě zajímalo, kdo to tedy platí, když ne útulky? :)
  Baauuu
  www.baauuu.webnode.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Například právě Ravak, který z toho má reklamu a zmiňovala jsem to ve článku. :)

   Vymazat
 2. Jé, to je další krásný projekt pro další potřebné bytosti. moc hezké, určitě budu klikat .)

  staymind.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 3. Nakrmeno. Promiň teď za tu mou neaktivitu tady, nějak jsem zapomněla komentářovat. :) jinak bétéwé, minulý článek jsem četla a paráda. Souhlas a přikyvování. :)
  Budu určitě pokračovat v klikání:))

  OdpovědětVymazat
 4. nádherný článok, pordporujem také činnosti a keď budem mať po škole chcem sa do niečoho takého pustiť :)
  PS: napísala som ti email tak si ho prosím prečítaj ! :-*
  https://clodyteenmummy.wordpress.com/

  OdpovědětVymazat
 5. Tyhle "dobročinný akcičky" zadarmo já moc ráda. Vždycky mám v tomhle ohledu dobré srdce a ráda pomůžu! Takže jsem uskutečnila klik a od dnešního dne to zas pravidelně budu přispívat. :)

  OdpovědětVymazat
 6. psíkovia sú tí naj! páči sa mi ten projekt

  http://miskaholla.blogspot.sk/

  OdpovědětVymazat
 7. Tohle znám :) Akorát je to takový až moc abstraktní :D

  OdpovědětVymazat
 8. Hned jsem klikla a určitě si to najde místo na mém blogu. Proč nepomáhat, když můžeme :)

  http://gabux-creativity.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 9. Nějakou dobu už klikám a jsem ráda, že existuje takováto možnost pomoci. Ještě jsem k Peswebu přidala i stránky daruj.dobravec.cz kde se kliká pro např. pro nadaci Krtek.

  FitBlogies

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář!