19. 1. 2016

SVĚT DEKORAČNÍCH WASHI PÁSEK


Vítám vás u dalšího článku na mém polomrtvém blogu!

Dostalo se mi spolupráce se stránkou SVĚT PÁSEK, která se specializuje na prodej a novinky ve světě washi pásek, kawaii pásek, diářů, lepítek a samolepek, dekoračních materiálů a dalších roztomilých potřeb, které jsou vhodné jak pro děti na zkrášlování školních sešitů, tak do kanceláře. Společnost byla založena v roce 2007 a od té doby nám přináší nápady a inspiraci na zpestření našich každodenních povinností, aby nám třeba i nákupní seznam přinášel radost.

S milou Alexandrou jsme se domluvily na výběru zboží z různých kategorií, z čehož jsem byla nadšená, tedy že se mi dostalo příležitosti k tomu, vyzkoušet produkty z každého koutku těchto stránek. Vybrala jsem si tedy:

samolepky s kočičkami
pásku s kočičkami
pásku se zvířátky
• barevnou károvanou pásku
samolepky s Malým princem
diářek s Malým princem
• kancelářskou sponku / záložku s Malým princem
diář s motivem cestování

Ze všech těchto produktů jsem měla neskutečnou radost. O tom, že washi pásky dokáží vykouzlit úsměv na tváři značí už to, jak jsem se tvářila, když mi domů přišel krásný balíček ozdobený právě těmito páskami. Musím říct, že ve Světě pásek si na zákaznickou spokojenost opravdu potrpí.
Co se týče washi pásek, mám radost z toho, že kamkoliv je nalepím, tam prostě lepí a drží. Odzobila jsem si jimi například i nabíječku na mobil, se kterou jsem v práci sklidila už nejeden úspěch. Tyto pásky jsou z jemného rýžového papíru, který se výborně odlepuje z roličky, skvěle drží jak jsem zjistila tak nejen na papíře a třeba zrovna u těch kočiček se mi líbí, že lze páska použít i jako samostatné obdélníčkové samolepky. Neutrální károvanou pásku používám skoro na všechno, drží jak na mém plastovém obale na kartičce do práce, tak na zmíněné nabíječce, zdobím si s ní i kalendář v práci, rám monitoru, deníček na úkoly, klávesnici na notebooku a kryt na mobil. Je to zkrátka jednoduchá a efektivní možnost jak vyzdobit předměty, které každodenně používáme.
Kočičkové samolepky mi dorazily v krásné malilinké krabičce a samolepky jsou ve třech velikostech - kulaté, obdélníčkové s vlnkatými hranami a hranaté. Samolepek je celkem 45, tedy po patnácti v každé velikosti. Strašně se mi líbí výrazy těch kočiček, jsou fakt krásně nakreslené a zdobí už i můj deníček a notebook.Z deníčků jsem si vybrala již zmíněného Malého prince a cestovní deníček v takovém retro stylu. U něj jsem se upřímně řečeno bála, že ty lýkové provázky na něm budou jen natištěné, protože to na fotce není moc vidět, ale byla jsem velmi příjemně překvapená. Nejen, že provázky na krajích deníčku jsou opravdické, ještě i přes deníček je takový provázek na zavázání (který se dá použít i jako záložka!), ale třeba i ten kovový obdélníček je opravdický a samolepky, které obal deníčku zdobí, jsou také nalepené a ne natištěné. Deníček / zápisníček má takové kávově hnědé stránky, některé jsou slabě linkované, na některých je takový pěkný nevýrazný potisk, takže nejsou jednotvárné a nudné. Ještě pro něj nemám využití, ale já, deníčkový maniak, pro něj určitě něco najdu. Jak můžete vidět na fotce, z aršíku samolepek s Malým princem mi do něj hezky zapadnul Antoine de Saint-Exupéry. Musím s nadšením říct, že diáře a deníčky má Svět pásek opravdu v malíčku!
No a už se konečně dostáváme k sérii s Malým princem, kterou jsem si schválně nechala na konec, protože se na ní určitě vyřádím. Začnu samolepkami, kterých je opravdu obrovské množství, jsou malinké, ale krásné, takové nenápadné a jsou opravdu rozmanité. Také jsem si jimi už vyzdobila svůj nový deníček se stejným motivem, jak zevnitř tak zvenku, jak můžete vidět na fotkách. Žlutá svorka s gumovým Princem mě nadchla, strašně se mi líbí, že když je založená v knížce, vypadá to, jako že na ní Malý princ stojí. Jedinou nevýhodou na ní asi bude to, že třeba v tašce se podle mě jednoduše zničí. Proto mám touhle svorkou založenou knížku Zaklínače, kterou momentálně čtu a kterou nerada tahám v tašce, ale většinou v ruce. Tak si svého Malého prince pohlídám ;). No a poslední položkou je deníček, ze kterého mám snad největší radost. Jak můžete vidět na první fotce, je o něco menší, ale širší než ten s cestovním motivem. Na obalu je Malý princ i s lištičkou a francouzský nápis. V levém dolním rohu ho už zdobí jedna ze samolepek. Líbí se mi kovově ozdobené rohy na diářku, které ho tak nenápadně podtrhují. Vpravo zevnitř obalu je ještě kožený štíteček s nápisem, který hezky přiléhá ke stránkám. Diář je ve formě měsíčního kalendáře s okýnky na poznámky a s nějakými linkovanými stránkami a sem tam narazíte i na tmavě modrý lesklý papír, který deníček hezky oživí. Celkově mi připadá deníček s Malým princem neskutečně propracovaný a pro milovníky této pohádky-nepohádky jako stvořený. V kombinaci s těmi samolepkami a sponkou je to hotový ráj pro Saint-Exupéryho Prince.


Určitě to nebylo můj poslední balíček ze Světa pásek a já už se teď těším na další novinky, které nám připraví!

A co vy?
Máte zkušenost s tímhle kreativním eshopem? Jak se vám líbí přehlednost a produkty?
Jake washi pásky se vám líbí nejvíc? Se zvířátky nebo s jinými vzory?
Jak využíváte pásky vy? Máte nějakou fotku nebo galerii toho, co jste vyráběli?
A co deníčky a diáře? Vlastníte nějaký a píšete si do něj každou maličkost (jako já), nebo se bez něj obejdete?

Svět pásek a inspiraci můžete najít na
webu
googlu

6 komentářů:

 1. Hm.. Na e-shop se určitě mrknu! Já taky vlastním washi pásky a jsou naprosto super!
  A s těma deníčkama jsme na tom stejně :D

  Niki
  www.teabyniki.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 2. Ahoj Dede,

  teda musím říct, že výběr se ti fakt povedl! Moc se mi líbí hlavně všechno s Malým Princem. Hlavně ten diář a ty rohy! To je fakt dokonalý ^^

  Marťa píše

  OdpovědětVymazat
 3. Mám Svět pásek moc ráda :-) Sice ty pásky od nich nejsou tak dobré jako ty, co mám z konkurenčního e-shopu, ale zase jsou taky o dost levnější, žejo... :D Takže je tam beru taky. I když mě skoro víc baví ty doplňkové věci - samolepky, svorky, deníčky.

  OdpovědětVymazat
 4. Díky za skvělé tipy, tyhle blbůstky dokážou zpříjemnit den a učivo :-)

  OdpovědětVymazat
 5. Jé, originálně sis to všechno vylepšila. :) Tyhle dekorační pásky se mi hodně líbí, ale ještě nikdy jsem v obchodě nenarazila na nějakou, která by se mi fakt líbila. Škoda. Každopádně ty samolepky s kočičkama vypadají moc moc dobře. Ty musím mít! :O :D

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář!