27. 9. 2016

FLOWER POWER!


Dostala jsem možnost spolupracovat s malým, ale zato roztomilým obchůdkem pro všechny nadšence do diářů, lepítek, bločků a propisek... však to znáte, já tyhle naprosto nutný doplňky prostě miluju. 
Jako první bych se chtěla omluvit Planner Addict za to, jak dlouho mi trvalo recenzi udělat. Taktéž mám v plánu udělat brzy (co nejdřív, slibuju!) i recenzi na knížku, kterou jsem už asi před třemi měsíci dostala od MegaKnih a, no, popravdě jsem si toho při stěhování do Prahy, nalezení a nastoupení do nové práce, entusiasmu ze školy a starosti o nového psíka asi naložila moc a nestíhám NIC. Takže se omlouvám Planner Addict týmu i MegaKnihám. Přísahám, že už se nikdy nebudu stěhovat, nastupovat do práce, na vysokou i si pořizovat psa zároveň!


Kdo je tým Planner Addict?
Jak sami na svých stránkách zmiňují, tým PA jsou dva kluci jako buci a slečinka jako květinka. Založili si společně tento eshop za cílem sjednotit všechny, kteří jsou maniaci a závisláci do plánování, zdobení samolepkami, washi páskek a krásných diářků a sešitů a vytvořit místo, kam se tahle cílová skupina bude vracet. Jejich webové stránky jsou roztomilé stejně tak jako jejich produkty! Najdete tam totiž i pěkné hrníčky Planner Girl (přiznejme si, kdo zná nějakého kluka, který je takový puntičkář? Já teda ne!) na kterém je česky sepsaný kontrolní seznam, který prostě musíte mít vždycky s sebou. Další položkou na webu jsou washi pásky. Na výběr je ze dvanácti druhů pásek (doufám, že se toto číslo jednou zdvojnásobí nebo ztrojásobí), které můžete kombinovat libovolně a 3 z nich si vybrat jako set. 
No a tady se dostáváme k tomu nejdůležitějšímu. Plánovací kity! Můžete zde nalézt sedm plánovacích sad, z toho dvě jsou květinové, jedna pařížská, puntíkovaná, pro princezny a s kočičkami. Já jako první samozřejmě zabrousila k puntíkům, ale nakonec jsme se dohodli na tom květinkovém setu, který vám brzy představím. Sety obvykle obsahují kolem 10-15 různých udělátek, avšak washi pásky, samolepky a propisovací tužky jsou po více kusech. 


Tady vidíte fotku celého květinového setu. Vyjádřím se teď k jednotlivým položkám, které setík obsahuje. Jako první tu máme modro-květinkovaný penálek, který uvidíte i na dalších fotkách. Trošku mě mrzí, že jsem penál, sešítek i pár archů samolepek našla na Aliexpress, naopak cením to, jak to tým PA hezky vyskládal a udělal takové zajímavé sady. K penálku byly i dvě květinkované propisky, jedna s víčkem, druhá klasická, což je super! Tu s tím víčkem miluju a už pravidelně nosím do školy i do práce. Dál je tu zelený sešítek se sloníkem, vypadá zajímavě, ale pro mě bohužel asi nemá využití. Já miluju takové ty tlusté diáře a sešity, které si můžu vést třeba i několik let, i když na takové ty základní poznámky třeba k předmětům do školy, u kterých nepotřebujete žádný velký sešit, je akorát! Nebo si do něj blogeři můžou zapisovat nápady na články, protože se vejde i do kapsy, kdybyste si ho chtěli brát všude s sebou. Takže už jsme našli využítí i tomu mému! Dál můžeme vidět samolepky, HROMADA samolepek a hezká barevná kartonová "taštička" na samolepky. Bohužel byla ta kapsička udělaná jen na jeden druh samolepek (celkem jsou v setu tři), což mě trošku mrzí. Naopak samolepky mě příjemně překvapily, lepím si je všude. Jsou ve tvaru srdíček, čtverečků, proužků, kroužků a koleček, zkrátka jakýkoliv tvar si jen dovedete představit. Co mě dost mrzí u samolepek, které jsou z takového tvrdšího papíru - nedrží. Zkoušela jsem je lepit mimo stůl a nábytek i na obyčejný papír, a i tam jsem tu samolepku musela přilepit lepidlem, takže tyhle samolepky ne-e... Opět s květinovou tématikou tu máme tři washi pásky. Z nich mě osobně zaujala jen ta bílá s růžičkami, ta růžová mi oproti tomu setu připadá taková až moc dětská, na té poslední (spodní ↑) se mi nepodařilo úplně detekovat, co má potisk symbolizovat. Poslední položkou je pořadník z tvrdého papíru, do kterého se hezky všechno vejde. Bohužel se mi ale po složení hned začal rozlepovat, takže jsem ho musela upevnit kancelářskými svorkami. Trošku mě mrzí, že je tak křehký. No a teď k ostatním fotkám a celkovému shrnutí!

Abych byla úplně upřímná, z celého setu mi největší radost udělaly právě propisky a samolepky (ty, co drží). Některé věci nejspíš ani tolik nevyužiji, ale třeba takové washi pásky už zdobí můj letošní diář. Závěrem bych řekla asi jen to, že kdo je líný si nějaký takový setík sestavit z produktů třeba ze zmíněného Aliexpressu, tohle je jasná volba! Stránky najdete na adrese www.planner-addict.cz nebo po kliknutí na horní logo. Můžete sledovat i jejich facebook a instagram, linky jsou uvedeny na jejich stránkách dole v růžku. Ještě jednou děkuji týmu Planner Addict za trpělivost i produkty!
2 komentáře:

 1. Tie vecičky sú náááádherné. Milujem kvetinové vzory a lepítka (:

  SlavikStories
  Čítanie je sexy

  OdpovědětVymazat
 2. A tak né asi. MI - LU - JU! :3
  Mně se hrozně líbí propisky. :))
  Mrknu na webovky. :) THE WORLD BY MARIA

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář!