25. 10. 2017

FLEECOVÉ HRAČKY

Já nevím jak u vás, ale u nás s Flokim je rostoucí cena za hračku přímo úměrná tomu, jak rychle ji ta moje potvora zničí. Vystřídalo se u nás tak nespočet plyšových medvědů, pejsků, gumových kostí i balonků s prostorem pro pamlsky, uzly, tenisáky a tisíce dalších druhů hraček. Všechny po nějaké době skončily (v lepším případě) v koši, nebo na mikro kousky po celém pokoji. 

Narazila jsem po nějaké době na milou Lucinku, se kterou jsem se spojila a koupila si od ní to, co po večerech vyrábí a čím dělá radost nejednomu pejskovi a především majiteli - fleecovou hračku, uzlík, který si můžete u Lucinky objednat taky. Stojí 50,- a za ty tři měsíce, co ho doma máme, vypadá pořád jako když jsme ho dostali, akorát je trochu vytahanější a věčně ožužlaný, protože ho Floki prostě miluje. Myslím, že to je nejpřesvědčivější argument, jaký můžu použít, abyste si u Lucky pořídili tuhle hračku i vy 😃. Vybrat si můžete v podstatě z jakýchkoliv barev i stylů, rovný nebo kulatý, a pro malé pejsky dělá Lucka nově i menší uzlíky. Nejen, že podpoříte Lucinku a to, čemu věnuje spoustu volného času, ale taky uděláte i něco pro naše životní prostředí, protože... handmade! Prostě handmade a žádná velkovýroba, a to prostě musíte ocenit! 😃

Trošku jsem Lucku v srpnu letošního roku i vyzpovídala: „Pletením se zabývám krátkou dobu, zhruba 3-4 měsíce. Uzlíků jsem upletla dost, ani si nepamatuji kolik ale proč jsem začala? Viděla jsem jednou na internetu návod jak se takový uzlík plete. Přece jen mám doma dva psy (NO Britu a amstaffa Rokyho), hračky jsou dnes dost drahé tak jsem se rozhodla to vyzkoušet. Jenže mne to tak chytlo, že jsem jen pletla a pletla. Začali se ozývat lidé z mého okolí, že by pro pejsky chtěli taky a tak to začalo. Měla jsem hrozně dobrý pocit z toho, že pro ty pejsky aspoň něco málo dělám a hřejivý pocit, že pejsek má uzlík ode mne.“ Lucka taky spolupracuje s útulkem Bully Křoví u Brna. Vozí jim s jejím přítelem i granule, dobroty a zásobuje je uzlíky, protože si s nimi pejsci vystačí jak sami, tak se mohou přetahovat s páníčky nebo jeden s druhým.

* Lucka taky věnovala pár uzlíků do brzy připravované akce! :)

Lucku můžete kontaktovat přes její instagram - ZDE - a nebo email balasova.lu(zavináč)gmail.com.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za každý komentář!