HANDSTANDS FOR YOU


"Doing handstands for someone is an expression used to describe trying REALLY hard." - v angličtině je výraz "dělat kvůli někomu stojky" používán v souvislosti vynaložení veškerých sil.Rozhodla jsem se založit projekt s názvem Handstands for you, který bude pomáhat pejskům v nouzi, protože bych chtěla začít dělat něco prospěšného pro psy bez domova ve větší míře, než jen pořádání materiálních sbírek jednou ročně. Budu se snažit dělat všechno, co mě napadne, abych pejskům pomohla, a to nejenom finančně. Projekt zastřešuje jak mnou vyráběné maličkosti, z nichž část pokryje cenu za náklady a zbytek půjde na daný případ, na který se například v tu chvíli vybírají peníze (takové případy můžete najít třeba na www.pesweb.cz) a nebo za ně nakoupím vše potřebné pro útulky. Nejsem zastáncem posílání peněz na účet útulků nebo dočasných péčí, protože mám bohužel i takové zkušenosti, že jej správci organizací nevyužívají tak, jak by měli.

První změnou je to, že všechny vánoční materiální sbírky budou pod záštitou tohohle projektu. Pokud jste na mém webu noví, nebo nevíte, o co se jedná, můžete se mrknout třeba na sbírku z loňského roku a přečíst si, komu všemu jsme společně udělali radost. Tyhle sbírky by totiž podle mě neměly být pořádány pod mým jménem. Já je sice zorganizuji, sesbírám všecko, co se mi nashromáždí, ale smysl celé akci dáváte vy. My dohromady

Zadruhé jsem začala vyrábět plátěné tašky s filcovými nášivkami. Taška je dost odolná a pevná a jednu tašku s sebou tahám denně do práce, takže zátěžovým testem už prošla a motiv se nijak neošoupal, nepotrhal, nesloupal ani nic podobného, možná proto, že je vyrobená s láskou a opravdu věnuju hodně času tomu, aby byla precizní ♥. Fotky najdete níž. Kdokoliv máte o jednu takovou zájem, klidně podle vašich představ, napište mi, prosím, do zpráv na instagram.

❗️ TRASPARENTNÍ ÚČET, kam budu přijímat penízky za tašky (350,- / kus včetně poštovného a příspěvku na pejsky), najdete na stránkách České spořitelny pod transparentními účty a mým jménem. Číslo je 000000-4002578023/0800

🐾 Další novinky se teprve chystají a já doufám, že celá tahle záležitost bude úspěšná, budeme jí společně rozvíjet a tím pádem pomáhat víc a víc.

🐾 Všechny novinky a aktualizace vždycky najdete na mém osobním instagramu, 🍒 www.instagram.com/thisfoxgoeswild 🍒 - ať už v příspěvcích nebo ve "výběrech" Handstands for you.


Každá taška má ještě placičku s logem HFY a brzy bude mít i nášivku handmade (:
Všechny novinky najdete na instagramu! (:


Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za každý komentář!