13. 3. 2020

REKAPITULACE VÁNOČNÍ SBÍRKY 2019


Tak jsem se konečně dokopala ke kompletaci sbírky z Vánoc. Jsem vostuda, já vím, mám k tomu ale docela dost pádných důvodů, proč se to událo až nyní, a hlavně pomoci pro útulky není nikdy dost v jakékoliv roční době.

Letos se sbírka nesla spíš v duchu granulí, máme tu přes 63 kilo kvalitního prémiového a superprémiového krmení. V práci mám ještě několik krabic, hlavně s hračkami a dekami, ale tam se teď nejspíš do konce března kvůli doporučenému home office nedostanu. 

Vodítek, obojků, kšírů a oblečků pro psy na zimu se vysbíralo jen pár, což ovšem nevadí, to zas takové nedostatkové zboží není. Přibylo několik misek, balení pamlsků, hraček, víček na konzervy, hřebenů, pytlíků na exkrementy a obrovskou radost mám z několika balení repelentů a čističů, které jsou pro zdravý a správný chod útulků a dočasek fakt důležité. Já jsem přispěla krom spousty dalších věcí i velkou chladící podložkou, na kterou se můj pes sice nevejde, ale několika menším udělá v letních dnech radost. Do sbírky přistály taky dvě balení podložek pro štěňata, nějakých super vymakaných, tak jsem na ně zvědavá; těch taky není nikdy dost. A v neposlední řadě spoustu, spoustu, spoustu dek a jiných textilií vhodných pro pejsky

Konečná čísla všeho, co se vysbíralo, nemám – právě kvůli tomu, že musím ještě několik krabic odvézt z práce. Nakonec jsem se rozhodla udělat radost paní Plaňanské a jejím dočaskám, kam teprve krabice hodím, útulku Voříškov, kam nechávám poslat dvě krabice o hmotnosti 57 kilo a zbytek, co dovezu domů z práce, dovezu tam, kam to bude potřeba anebo nechám do příští sbírky. 

Obrovský díky všem, kdo se zúčastnil. Jste super a já jsem jako každý rok dojatá tím, kolik z vás má dobrý srdíčko a pomáhá těm, kteří to potřebují. ↑ Připraveno k odeslání a odvezení :)

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za každý komentář!