17. 10. 2018

KORÁLKOVÉ OBOJKY | koralkoveobojky.cz


Ahoj!

Připravila jsem si pro Vás další recenzní článek, a tentokrát bych ráda zmínila, že se nejedná o spolupráci. Korálkový obojek jsem vyhrála v soutěži na instagramu a rozhodla se je tak trochu zpropagovat, protože se mi nápad korálkových obojků líbí a zaslouží si pozornost. 😊


Nápad korálkových obojků vznikl v roce 2015 a nyní se začaly obojky vyrábět i pro naše pejsky a kočičky. Výrobci těchto roztomilých produktů jsou malá rodinná firma, a ačkoliv se korálky můžou zdát jako křehké a použitelné maximálně tak na fotky, ráda bych Vás vyvedla z omylu - můj pejsek má 45 kilo a v klidu ho na něm mohu venčit. 

Korálky jsou barvené nezávadnými barvami, jsou voděodolné a určené ke každodennímu použití. Psovi nijak neskřípají srst, protože jsou nasazené a upevněné těsně u sebe a zakončené jako klasický polostahovací obojek. Kombinace barev a délka obojku je jen a jen na Vás, ovšem na jejich stránkách čeká už připravená škála různých barev a předpřipravených kombinací, a pro menší pejsky jsou dřevěné korálky také velikostně přizpůsobeny. Každý jeden korálek na obojku je ručně malovaný, a proto je každý kousek originální. 😊 Obojky jsou vhodné taky pro kočičky, které nemají polostahovací zakončení, ale magnetické, takže nehrozí, že by si číča ublížila.

Já jsem Flokimu vybrala tento do modra zbarvený z nabídky, který je složený z kombinace dvou odstínů modré a jedné bílo/slonovinové barvy. Rozměry krku a hlavy jsem Flokimu změřila přesně podle návodu na jejich webových stránkách a sedí mu perfektně. Na zadní stranu, tudíž tam, kde je kovové ukončení obojku, jsem mu i bez problému připnula placičku se jménem a telefonním číslem, kterou mám doma. Párkrát jsem ho měla i na vodítku na tomto obojku a přesně jak autoři korálků hlásají, Flokimu netahal ani netrhal srst, pevně držel, i když se do něj můj hafan pořádně opřel a ani neutrpěl žádné škrábance, což svědčí o kvalitě barev a dřevěných korálků.

Podívejte se na webové stránky a rozhodně i na instagram, který se hemží barevnými kuličkami a spokojenými zákazníky. Na instagramu probíhají různé soutěže a akce, naposledy proběhlo poštovné zdarma na den zvířat a rozhodně to nebylo poslední zpříjemnění nákupu nebo soutěž 😊. Pokud @koralkoveobojky označíte na fotce na instagramu, rádi Vaší fotku sdílí mezi ostatní fanoušky těchhle unikátních a originálních psích doplňků.


Tak se mrkněte a vybírejte, případně skládejte vlastní krásné barevné kombinace 😊


1 komentář:

  1. Ten, kto dnes číta toto svedectvo, by mal osláviť so mnou a mojou rodinou, pretože to všetko začalo ako vtip pre niektorých ľudí a iní hovorili, že to nie je možné. Volám sa Juraj Kamensky a som z Bratislavy, ale s manželkou sa sťahujem do Chicaga. Som šťastne ženatý s dvoma deťmi a krásnou ženou. Niečo hrozné sa stalo mojej rodine, stratil som prácu a moja žena opustila dom, pretože som sa nemohla starať o seba a o potreby rodiny. a jej deti v tomto konkrétnom okamihu. Podarilo sa mi deväť rokov, žiadna žena, ktorá by ma podporovala, aby som sa o deti dobre starala. Snažím sa poslať testovaciu správu mojej žene, ale ona blokovať ma z rozprávania s ňou sa snažím hovoriť so svojím priateľom a jej rodinnými príslušníkmi, ale stále viem, že by mi mohol pomôcť a ja som bol podanie žiadosti neskôr toľko spoločnosti, ale stále to urobili Nevolajte ma, kým neprišiel verný deň, že nikdy nezabudnem v mojom živote. Keď som sa stretol so starým priateľom môjho, ktorému som vysvetlil všetky moje ťažkosti a povedal mi o skvelom mužovi, ktorý mu pomohol získať dobrú prácu v Coca cola spoločnosť a on mi povedal, že jeho kúzlo koliesko, ale ja som človek, ktorý nikdy neverí v kolieskach kúzla, ale ja som sa rozhodol dať mu vyskúšať a jeho meno je Drosagiede on ma poučil a ukázal mi, čo mám robiť v týchto troch dňoch obed spell.I sledovať všetky pokyny a robiť to, čo ma požiadal, aby som sa dobre. uistil sa, že všetko šlo dobre a moja žena ma opäť uvidí po skvelej práci Drosagiede. Moja žena mi zavolala s nevedomým číslom a ospravedlnila sa mi a povedala mi, že mi naozaj chýba a naše deti a moja žena sa vracajú domov.a po dvoch dňoch Spoločnosť, ktorej som poslala svoj uznávací list, teraz som manažérom spoločnosť Paragon tu v USA. Odporúčam vám, ak budete mať akékoľvek problémy s poslaním správy na tento e-mail: {doctorosagiede75@gmail.com} alebo s jeho odkazom na čísle +2349014523836 a získate najlepší výsledok. Vezmite veci za samozrejmosť a bude vám odobraté. Prajem Vám to najlepšie.

    OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář!