17. 10. 2018

KORÁLKOVÉ OBOJKY | koralkoveobojky.cz

Ahoj!
Připravila jsem si pro Vás další recenzní článek, a tentokrát bych ráda zmínila, že se nejedná o spolupráci. Korálkový obojek jsem vyhrála v soutěži na instagramu a rozhodla se je tak trochu zpropagovat, protože se mi nápad korálkových obojků líbí a zaslouží si pozornost. 😊


Nápad korálkových obojků vznikl v roce 2015 a nyní se začaly obojky vyrábět i pro naše pejsky a kočičky. Výrobci těchto roztomilých produktů jsou malá rodinná firma, a ačkoliv se korálky můžou zdát jako křehké a použitelné maximálně tak na fotky, ráda bych Vás vyvedla z omylu - můj pejsek má 45 kilo a v klidu ho na něm mohu venčit. 

Korálky jsou barvené nezávadnými barvami, jsou voděodolné a určené ke každodennímu použití. Psovi nijak neskřípají srst, protože jsou nasazené a upevněné těsně u sebe a zakončené jako klasický polostahovací obojek. Kombinace barev a délka obojku je jen a jen na Vás, ovšem na jejich stránkách čeká už připravená škála různých barev a předpřipravených kombinací, a pro menší pejsky jsou dřevěné korálky také velikostně přizpůsobeny. Každý jeden korálek na obojku je ručně malovaný, a proto je každý kousek originální. 😊 Obojky jsou vhodné taky pro kočičky, které nemají polostahovací zakončení, ale magnetické, takže nehrozí, že by si číča ublížila.

Já jsem Flokimu vybrala tento do modra zbarvený z nabídky, který je složený z kombinace dvou odstínů modré a jedné bílo/slonovinové barvy. Rozměry krku a hlavy jsem Flokimu změřila přesně podle návodu na jejich webových stránkách a sedí mu perfektně. Na zadní stranu, tudíž tam, kde je kovové ukončení obojku, jsem mu i bez problému připnula placičku se jménem a telefonním číslem, kterou mám doma. Párkrát jsem ho měla i na vodítku na tomto obojku a přesně jak autoři korálků hlásají, Flokimu netahal ani netrhal srst, pevně držel, i když se do něj můj hafan pořádně opřel a ani neutrpěl žádné škrábance, což svědčí o kvalitě barev a dřevěných korálků.

Podívejte se na webové stránky a rozhodně i na instagram, který se hemží barevnými kuličkami a spokojenými zákazníky. Na instagramu probíhají různé soutěže a akce, naposledy proběhlo poštovné zdarma na den zvířat a rozhodně to nebylo poslední zpříjemnění nákupu nebo soutěž 😊. Pokud @koralkoveobojky označíte na fotce na instagramu, rádi Vaší fotku sdílí mezi ostatní fanoušky těchhle unikátních a originálních psích doplňků.


Tak se mrkněte a vybírejte, případně skládejte vlastní krásné barevné kombinace 😊


1 komentář:

  1. Já teda v tomhle ohledu volím spíš praktičnost. Nedovedu si představit, že bych nasadil psovi toho, a ten by začal tahat. Podle mě by to dlouho nevydrželo. Proto raději kupuji kvalitní obojky na e-shopu https://www.svetmazlika.cz/. Teda kupuji... Prakticky jsem tam koupil zatím dva a stále mi drží, takže není potřeba kupovat něco každého půl roku. ;-)

    OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář!